Laserowe usuwanie i leczenie żylaków Warszawa

Jesteśmy placówką medyczną, która jako jedna z pierwszych na Mazowszu wykonywała laserowe operacje żylaków. Główną działalnością Kliniki jest chirurgia naczyniowa, ze szczególnym naciskiem na flebologię (choroby żył). Leczymy żylaki, pajączki, przewlekłą niewydolność żylną. Stosujemy nowoczesne metody leczenia zabiegowego: EVLT (laserowa operacja żylaków), obliterację za pomocą piany i inne metody dostosowane do stanu kończyn dolnych, zamykanie naczyń zarówno za pomocą lasera jak i elektrokoagulacji. Każdy zabieg laserowego leczenia żylaków jest poprzedzony precyzyjnym badaniem USG- Doppler. Drugą wiodącą specjalizacją Kliniki jest dermatologia ogólna i estetyczna. Cena usuwania żylaków znajduje się w zakładce cennik.

Poznaj naszych lekarzy

_APO5276a(1)
Dr Marcin Trochimczuk – chirurg naczyniowy

Dr n. med. Marcin Trochimczuk w 1991 r. ukończył Warszawską Akademię Medyczną i rozpoczął pracę w II Katedrze i Klinice Chirurgii Akademii Medycznej w Warszawie.

Więcej
Dr Mariusz Dunal – chirurg naczyniowy

Dr n. med. Mariusz Dunal ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie w 1995 roku. W latach 1996-2000 odbywał studia doktoranckie w dziedzinie chirurgii naczyniowej, które ukończył w 2001 roku uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

Więcej
DSC_0222
Dr Adam Lewszuk – chirurg naczyniowy

Dr n. med. Adam Lewszuk ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku w 1999 roku. Staż podyplomowy odbył w Centralnym Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha w Warszawie.

Więcej
Dr Bożena Rejman-Majewska – dermatolog

W naszej Klinice wykonuje zabiegi laserowe: usuwanie naczynek, pajączków i przebarwień.

Więcej

Lokalizacja Kliniki w Klaudynie i placówek współpracujących.